Filtry

Cena

Cena

 • 0,00 zł - 5 330,00 zł

Funkcja grzania

Funkcja grzania

Typ montażu

Typ montażu

Dostępne wersje kolorystyczne

Dostępne wersje kolorystyczne

Kominki LED bez funkcji grzania

Kominki elektryczne LED bez funkcji grzania są nowością w branży kominków elektrycznych LED. Na sygnały napływające od Klientów znaleźliśmy rozwiązanie

i jako pierwsi wprowadziliśmy je do naszej oferty. Główną zaletą kominków bez możliwości grzewczej jest bardzo ładny realistyczny i dopracowany efekt płomienia LED. Posiadają one bardzo dużo funkcji zmiany kolorów płomienia, prędkości czy jasności. Dzięki braku termowentylatora pobierają one znacznie mniej energii około 11W. Kolejną zaletą jest cena - kominki bez funkcji ogrzewania są nieco tańsze od tradycyjnych modeli kominków elektrycznych LED. Brak grzania wpływa na możliwość całkowitej zabudowy takiego kominka elektrycznego.

U nas znajdą Państwa takie modele jak:

 • Seria Pride S i seria Pride B– kominek elektryczny LED bez efektu grzania

  *Pride S36 (92), Pride S45 (115), Pride S50 (127), Pride S60 (153), Pride S65 (165), Pride S72 (183)

  *Pride B41 (105), Pride B50 (128), Pride B55 (140), Pride B65 (166), Pride B70 (178)


  W naszej ofercie znajdują się trzy modele kominków elektrycznych LED ( w tym dwie serie Pride S i Pride B), które nie posiadają efektu grzania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać tylko i wyłącznie z samego efektu płomienia LED. Kominek elektryczny LED Pride S posiada cieniutką metalowa ramkę dookoła, a Pride B ma cały przedni panel szklany. Kominek można śmiało zabudować w ścianie, lub powiesić na ścianie. Oba modele posiadają wiele funkcji efektu płomienia. Model ten jest również tańszy od innych ze względu na brak efektu grzania.
  W zestawie znajdują się również trzy paleniska: polana, kryształki i kamienie.


  Seria Albion bez funkcji grzania
  Seria Albionów, która nie posiada efektu grzania dzięki czemu można je zabudować. Kominki ten posiadają klasyczny efekt płomienia, z możliwością zmiany jasności.
  Albion 36 nh szerokość kominka wynosi 90 cm. Model ten posiada cały przedni szklany panel.
  Albion 42 nh szerokość kominka wynosi 110 cm. Model ten posiada cały przedni szklany panel.
  Albion 50 nh szerokość kominka wynosi 128 cm. Model ten posiada cały przedni szklany panel.

  Palenisko / wsad LOG

  Palenisko/wsad LOG jest stworzony dla osób, którym nie chce się już palić w swoich zwykłych kominkach i którzy chcą cieszyć się tylko efektem ognia. Palenisko LOG imituje delikatny efekt żarzącego się drewna.
  Kominek elektryczny LED FUSION bez grzania

  Fusion jest to nasz kolejny kominek, który nie posiada efektu grzania dzięki czemu można go zabudować. Kominek ten posiada klasyczny efekt płomienia, z możliwością zmiany jasności.
  Szerokość kominka wynosi 80 cm. Kominek Fusion wyróżnia brak przedniej szyby, modułowość, możemy tworzyć dzięki temu kominkowi nowe rozmiary od 80 cm do
  320 cm albo i więcej! Kominek posiada również aplikacje moblilną, dzięki której możemy sterować wszystkimi funkcjami kominka z poziomu telefonu.


 • Wkład elektryczny LED 60 NH

  Jedyny wkład do zabudowy/ do powieszenia na ścianie, który nie posiada funkcji grzania. Jego wielkość, to 60 cm. Kominek posiada trzy kolory płomienia i ultra cienkie ramki. Dodatkową zaletą jest to, że zestaw kominkowy zawiera wymienne polana, kryształki, więc jeżeli znudzą nam się kryształki możemy zmienić wnętrze kominka wkładając polana. W zestawie znajdziemy także elementy do powieszenia na ścianie. Unikalnymi cechami kominka na pewno jest jego modlowość. Możemy łączyć kominki ze sobą tworząc coraz to nowe wielkości. Ponad to kominek posiada aplikacje moblilną, dzięki której możemy sterować wszystkimi funkcjami kominka z poziomu telefonu.

 • Kominek elektryczny Vigo NH

  Chcąc zadowolić każdego nawet najbardziej wymagającego klienta wprowadziliśmy do naszej ofert kominek wolnostojący bez funkcji grzania. Kominek ten posiada 6 różnych kolorów obudowy, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie oraz wkład LED 60 bez funkcji grzania. Wymiary kominka nie są duże, bo tylko 90x90, dlatego zmieści się o do każdego pomieszczenia i w każdym doda tego niesamowitego efektu. Ponad to kominek posiada aplikacje moblilną, dzięki której możemy sterować wszystkimi funkcjami kominka z poziomu telefonu.

Powrót do góry