Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 5 499,00 zł

Funkcja grzania

Funkcja grzania

Typ montażu

Typ montażu

Dostępne wersje kolorystyczne

Dostępne wersje kolorystyczne

Kominki LED 3D do zabudowy

Aktywne filtry

Nasze wkłady elektryczne są energooszczędne dzięki diodom LED, których użytkowanie przy włączonym efekcie płomienia jest niezauważalne w naszych rachunkach. Każdy wkład elektryczny posiada nowoczesny efekt światła LED co powoduje wprowadzenie ciepła i klimatu w każdym zakątku domu jak i mieszkania.

Wkłady posiadają wiele funkcji dodatkowych takich jak zmiana koloru płomienia, jasności płomienia i szybkości, co zadowoli każdą wymagającą osobę.

Dodatkową funkcją jest efekt grzania, który nie jest zintegrowany z funkcją płomienia. Można ustawić sobie dowolną temperaturę od 17 do 27 stopni i niskie bądź wysokie grzanie. Dzięki tej funkcji można sterować wydmuchem i poborem mocy w kominku. Niski poziom grzania delikatniej wydmuchuje powietrze dzięki czemu pobiera mniej energii. Wysoki poziom grzania wydmuchuje mocniej ciepłe powietrza, ale przez to nagrzeje szybciej pomieszczenie.

Przy chłodnych jesiennych wieczorach, czy przy zimowych mrozach można uruchomić funkcję grzania i ogrzać się przy pięknym kominku elektrycznym LED.

Nasza oferta wyróżnia się bardzo spośród innych, ogromną różnorodnością modeli kominków elektrycznych LED.

 

Znajdą Państwo u nas wkłady elektryczne LED pod zabudowę takie jak:

 

1) Tradycyjne wkłady LED pod zabudowę:

 

-Wkład Aflamo LED 40, Wkład Aflamo 50, Wkład Aflamo LED 60, Wkład Aflamo 70, Wkład Aflamo 80, Wkład Aflamo 90, Wkład Aflamo 100, Wkład Aflamo 130, Wkład Aflamo 60 3D, Wkład Classic Flame 23” 3D,  

 

Wszystkie wkłady posiadają bardzo realistyczny efekt płomienia LED.

Różnica między wkładem zwykłym, a tym z efektem 3D polega na przestrzennym płomieniu przechodzącym przez polana.

Wkłady wyróżniają się tym od innych kominków elektrycznych LED, że są głębsze i występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je świetnie dopasować do istniejącej już wnęki np. w klasycznym kominku.

 

2) Nowoczesne kominki elektryczne LED ścienne i do zabudowy:

 

- Seria Majestic:

 

-Majstic 26”, Majestic 36”, Majestic 45”, Majestic 50”, Majestic 60”, Majestic 65”, Majestic 72”

 

W naszej ofercie są one dostępne w kolorze czarnym i białym.

Ten model kominka wyróżnia się tym, że cały przedni panel jest szklany, łącznie z ramką.

Kominek elektryczny LED Majestic posiada także dotykowy czuły panel, dzięki któremu można szybko zmienić funkcję nie szukając pilota. Korpus tego modelu ma tylko 14 cm głębokości.

Nadaje on się idealnie do wnęki w ścianie, lub do powieszenia na ścianie, a szeroka gama rozmiarów pozwoli nam na świetne dopasowanie kominka do swojego wnętrza. Dodatkowo w zestawie otrzymują Państwo trzy paleniska: kamienie, kryształy, polana. W dowolnym momencie można zmienić wnętrze kominka.

 

- Kominek elektryczny LED Royal:

 

-Royal 42” , Royal 50”, Royal 60”, Royal 65”, Royal 72”

 

Seria kominków elektrycznych LED Royal wyróżnia się paleniskiem na całej długości kominka, dzięki cienkiej metalowej ramce. Płomień jest bardzo realistyczny, z dodatkowym podświetleniem paleniska. Ten model posiada bardzo dużą ilość kolorów płomienia. Głębokość jego to tylko 15 cm. Kominek można powiesić na ścianie, lub zabudować. W zestawie posiada on dwa paleniska: kryształki i polana.

 

- Seria Imperial:

 

Imperial 36”, imperial 43”, Imperial 50”, Imperial 60", Imperial 72”

 

Kominek elektryczny LED Imperial, jest jednym z dwóch modeli, które posiadają trójstronne palenisko. Dzięki bocznym szybom palenisko jest bardzo realistyczne i znajduje się na całej szerokości kominka elektrycznego. Ta seria posiada dotykowy panel sterowania i wiele dodatkowych funkcji. Imperial idealnie nadaje się pod zabudowę, ale także można go powiesić na ścianie. Wyróżnia go bardzo jego nowoczesny DESIGN.

 

- Seria Pride S i Pride B– kominek elektryczny LED bez efektu grzania

 

*Pride S36 (92), Pride S45 (115), Pride S50 (127), Pride S60 (153), Pride S65 (165), Pride S72 (183)

*Pride B41 (105), Pride B50 (128), Pride B55 (140), Pride B65 (166), Pride B70 (178)

 

W naszej ofercie znajdują się trzy modele kominków elektrycznych LED ( w tym dwa seria Pride S i Pride B), które nie posiadają efektu grzania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać tylko i wyłącznie z samego efektu płomienia LED. Kominek elektryczny LED Pride S posiada cieniutką metalowa ramkę dookoła, a Pride B ma cały przedni panel szklany. Kominek można śmiało zabudować w ścianie, lub powiesić na ścianie. Oba modele posiadają wiele funkcji efektu płomienia. Model ten jest również tańszy od innych ze względu na brak efektu grzania.

W zestawie znajdują się również trzy paleniska: polana, kryształki i kamienie.

 

-Seria kominków elektrycznych LED Diamond

 Najnowocześniejszy kominek ścienny/ do zabudowy! Model ten występuje w aż pięciu wielkościach począwszy na 115 cm szerokości skończywszy na 183cm! Kominek Diamond posiada wymienne palenisko na polana bądź kryształki. Zaletą kominka jest jego zdejmowana ramka. Dzięki temu możemy kominek całkowicie wpuścić w ścianę. Dodatkowym atutem kominka jest to, że możemy nim sterować przez Aplikacje mobilna.

 

-Seria kominków elektrycznych Unique

 Nowoczesny trójścienny kominek elektryczny. Kominki Unique, to seria kominków, którą pokochają osoby uwielbiające nowoczesny wystrój mieszkania. Kominki posiadają niesamowite trójstronne palenisko, które pozwala na obserwowanie ognia z każdej strony. Kominki elektryczne LED UNIQUE posiada aż 6 wielkości począwszy od 107 cm skończywszy na 183 cm. Seria kominków Unique posiada aż 6 kolorów płomienia i paleniska oraz 3 jasności. Ponad to kominki Unique posiadają wymienne palenisko na kryształki lub polana.

 

-Kominek elektryczny LED FUSION bez grzania

 Fusion jest to nasz kolejny kominek, który nie posiada efektu grzania dzięki czemu można go zabudować. Kominek ten posiada klasyczny efekt płomienia, z możliwością zmiany jasności.

Szerokość kominka wynosi 80 cm. Kominek Fusion wyróżnia brak przedniej szyby, modułowość, możemy tworzyć dzięki temu kominkowi nowe rozmiary od 80 cm do 320 cm albo i więcej! Kominek posiada również aplikacje moblilną, dzięki której możemy sterować wszystkimi funkcjami kominka z poziomu telefonu.

 
- Model Albion bez efektu grzania

Model występuje w trzech rozmiarach: 90 cm, 110 cmi 128 cm. Albion nie posiada efektu grzania dzięki czemu można go zabudować. Kominek ten posiada klasyczny efekt płomienia, z możliwością zmiany jasności.

Szerokość kominka wynosi 90 cm. Model Albion bez grzania posiada cały przedni szklany panel.

 

- Paleniska / wsady LOG i LOG H

 Palenisko LOG i palenisko LOG H. Te dwa modele są stworzone dla osób, które posiadają klasyczne kominki, których nie używają. Palenisko LOG imituje tylko płomień i żarzące się polana. Palenisko LOG H posiada dodatkowo efekt grzania (niski, lub wysoki)

 

 Dzięki kominkom elektrycznym LED zaoszczędzamy dużo swojej energii. Nie potrzebujemy tu żadnego drewna, paliwa i nie musimy sobie brudzić rąk, aby w naszym domu było ciepło.

Technologia w naszych kominkach elektrycznych LED jest stworzona w taki sposób, że płomień wygląda jak prawdziwy i nie rożni się znacząco od ognia.

 

Posiadając kominek elektryczny LED możemy cieszyć się zarówno jego efektem płomienia jak i również grzaniem. Kominki są bardzo wydajne i są w stanie dogrzać pomieszczenie od 43 m2 nawet do 90 m2 (w zależności od modelu)

 

 Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Powrót do góry