Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 5 499,00 zł

Funkcja grzania

Funkcja grzania

Typ montażu

Typ montażu

Dostępne wersje kolorystyczne

Dostępne wersje kolorystyczne

Kominki elektryczne LED ścienne

Nasze kominki elektryczne LED ścienne posiadają niezwykle naturalny efekt płomienia. Wykorzystane w nim są energooszczędne diody LED, których zużycie energii przy włączonym efekcie płomienia jest niezauważalne w naszych rachunkach. Jego wyraźny i realistyczny efekt płomienia powoduje wprowadzenie ciepła i klimatu w każdym zakątku. Przy chłodnych jesiennych wieczorach, czy przy zimowych mrozach można dogrzać każde wnętrze. W ofercie posiadamy kominki ścienne LED do powieszenia na ścianę, ale i także modele które są również dedykowane pod zabudowę. Nasze kominki elektryczne ścienne cechuje łatwy i szybki montaż. Wśród kominków rozróżniamy modele z panelem prostym, lub zaokrąglonym. Większość modeli jest panoramiczna.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie modele jak:

- Seria kominków elektrycznych LED ściennych ALBION

Te kominki elektryczne LED ścienne występują w 3 kolorach: czarny, biały i srebrny. Model ten występuje w wielu rozmiarach: od 33” (84 cm) aż do 72” (182 cm). Kominek posiada bardzo ładny naturalny i realistyczny efekt płomienia LED z możliwością jego regulacji jasności.
Albion posiada także bardzo efektywną funkcję grzania z możliwością ustawienia dowolnej temperatury w zakresie od 18 do 30 stopni.

- Seria kominków elektrycznych LED ściennych MALIBU

Występują one w kolorze białym i czarnym.
Seria tych kominków wyróżnia się swoim wyjątkowym wyglądem dzięki zaokrąglonemu panelowi.
Szyba w tym modelu jest półokrągła przez co płomień wydaje się być jeszcze bardziej realistyczny.
Występuje od w rozmiarze: 60 cm, 65 cm, 90 cm i 122 cm


- Seria kominków elektrycznych LED ściennych MODENA

Dwa kolory: biały i czarny
Piękny kominek elektryczny w wyjątkowym stylu. Jego obudowa jest pomalowana na wysoki połysk, a jego palenisko jest trójstronne! W zestawie otrzymują Państwo polana i kryształki. W dowolnym momencie można wymienić wnętrze swojego kominka! Kominek elektryczny LED Modena posiada wiele funkcji dodatkowych.


-Seria kominków elektrycznych LED Diamond

Najnowocześniejszy kominek ścienny! Model ten występuje w aż pięciu wielkościach począwszy na 115 cm szerokości skończywszy na 183cm! Kominek Diamond posiada wymienne palenisko na polana bądź kryształki. Zaletą kominka jest jego zdejmowana ramka. Dzięki temu możemy kominek całkowicie wpuścić w ścianę. Dodatkowym atutem kominka jest to, że możemy nim sterować przez Aplikacje mobilna.

-
Seria kominków elektrycznych Unique

Nowoczesny trójścienny kominek elektryczny. Kominki Unique, to seria kominków, którą pokochają osoby uwielbiające nowoczesny wystrój mieszkania. Kominki posiadają niesamowite trójstronne palenisko, które pozwala na obserwowanie ognia z każdej strony. Kominki elektryczne LED UNIQUE posiada aż 6 wielkości począwszy od 107 cm skończywszy na 254 cm. Seria kominków Unique posiada aż 6 kolorów płomienia i paleniska oraz 3 jasności. Ponad to kominki Unique posiadają wymienne palenisko na kryształki lub polana.

-Kominek elektryczny LED FUSION bez grzania

Fusion jest to nasz kolejny kominek, który nie posiada efektu grzania dzięki czemu można go zabudować. Kominek ten posiada klasyczny efekt płomienia, z możliwością zmiany jasności.
Szerokość kominka wynosi 80 cm. Kominek Fusion wyróżnia brak przedniej szyby, modułowość, możemy tworzyć dzięki temu kominkowi nowe rozmiary od
80 cm do 320 cm albo i więcej! Kominek posiada również aplikacje moblilną, dzięki której możemy sterować wszystkimi funkcjami kominka z poziomu telefonu.

Powrót do góry